Tissot T-Complication Squelette

tissot 2Nr ref.: T070.405.16.411.00

W modelu Tissot T-Complication Squelette szwajcarski producent zdradza największe sekrety swojej głębokiej wiedzy o precyzyjnym zegarmistrzostwie. W czasomierzu o intrygującym, inspirowanym konstrukcją koła wzornictwie, wyposażonym w ekskluzywny mechanizm produkowany wyłącznie dla Tissot, nowoczesne technologie przeplatają się z wykwintnym tradycyjnym rzemiosłem. Zegarek oferuje fascynujące przeżycia 3D niewymagające zakładania specjalnych okularów. Pod szkłem i pięcioma rozchodzącymi się promieniście „szprychami” możemy podziwiać pracujący bez wytchnienia, szkieletowy mechanizm z naciągiem ręcznym. Niewiele elementów bijącego serca zegarka pozostawiono tylko naszej wyobraźni. Luksusowe wykończenia i wyszukane elementy wzornictwa płynnie łączą tradycję z nowoczesnością. Miłośnicy powiązań przeszłości, teraźniejszości i przyszłości będą zachwyceni mogąc na własne oczy podziwiać wysmakowane szczegóły obrazujące nieprzerwany upływ czasu.

Zobacz jak płynie czas

Precyzyjne zegarmistrzostwo w modelu Tissot T-Complication nie akceptuje najmniejszego marginesu dla błędów. Dokładność pracy mechanizmu jest widoczna dosłownie gołym okiem. Każdy najmniejszy detal w piękny sposób celebruje magię płynącego czasu. Eleganckie, ciemnoniebieskie elementy czasomierza współgrają z podobnie wybarwionymi śrubami mechanizmu. Przemyślane wzornictwo pozwala na swobodny odczyt wskazań czasu, a prostopadłe ułożenie tarczy i koperty buduje bardzo nowoczesny charakter zegarka. Szkieletowy sekundnik podkreśla i dopełnia koncepcję pełnej transparentności. Uchylne krawędzie koronki, połyskujące kamienie i uszy koperty nawiązujące do wzornictwa inspirowanego budową koła potwierdzają, że nie ma takiego detalu, który umknąłby uwadze zegarmistrza lub użytkownika tego wyjątkowego modelu Tissot. Skórzany pasek zegarka z klasycznym wzorem łuski krokodyla wyposażono w bezpieczne zapięcie bransoletowe z przyciskami.

Cechy zegarka

  • Wyprodukowany w Szwajcarii
  • Mechanizm z naciągiem ręcznym wyprodukowany specjalnie dla Tissot
  • Odporne na zarysowania, delikatnie wypukłe szkło szafirowe z obustronną powłoką antyrefleksyjną
  • Stal szlachetna 316L
  • Wodoszczelność 50m(5 barów / 165 stóp)
  • Czarny pasek skórzany z fakturą łuski krokodyla, z zapięciem bransoletowym

Dla Tissot hasło „In touch with your time” to o wiele więcej niż tylko slogan reklamowy. To zdanie wyraża DNA marki. Obrazuje jej wielokrotnie dowiedzioną wrażliwość na najnowsze trendy i osiągnięcia technologii. Tissot dba o rozwój swoich innowacji nieprzerwanie od 1853 roku, to tradycja i dziedzictwo szwajcarskiej marki. Siedziba Tissot od założenia firmy do dziś mieści się w Le Locle, w górach Szwajcarskiej Jury. Tissot uchwycił precyzję i znakomite rzemiosło w stylowych czasomierzach sprzedawanych w ponad 160 krajach całego świata. Wyjątkowe materiały, zaawansowana funkcjonalność i wyszukany design detali jednoczą siły tworząc łatwo dostępne i luksusowe akcesoria. Tissot jest marką Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora szwajcarskich zegarków. Marka pełni rolę oficjalnego chronometrażysty i partnera MotoGP™, FIM Superbike, FIBA, AFL (Ligi Futbolu Australijskiego), RBS Pucharu Sześciu Narodów w Rugby oraz Mistrzostw Świata w kolarstwie, szermierce i w hokeju na lodzie. Ostatnie innowacje firmy w dziedzinach komunikacji i produktu noszą dumny znak Tissot – sygnaturę „Innovators by tradition” www.tissot.ch

Źródło: Zegarki Tissot, www.maxtime.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.