Tissot Glam Sport

Tissot Glam Sport  

Kobiecy czar, który dotrzyma ci kroku 

tissot_Glam_sport1Tissot Glam Sport dowodzi, że elegancki wygląd i sportowy styl życia mogą iść ramię w ramię. Ten na wskroś damski model łączy łagodne linie i wykończenie mając zarazem pewny siebie i subtelny sportowy styl. To perfekcyjny czasomierz dla współczesnej kobiety, który znakomicie sprawdzi się zarówno podczas zajęć napiętego dnia, jak i po pracy, w klubie fitness.

Szykowny wygląd 

Perfekcyjnie okrągłą, białą tarczę Tissot Glam Sport otacza misternie rzeźbiona koperta ze stali szlachetnej. Szykowna bransoleta zegarka składa się z trzech rzędów ogniw. Bransoleta idealnie dopasowuje się do nadgarstka właścicielki zegarka niezależnie od tego, czy akurat popija espresso, czy trzyma w ręku tenisową rakietę. Wykwintne rzymskie cyfry oznaczają cztery główne godziny na tarczy. Znaczenie godziny 3, przynajmniej z punktu widzenia design, wzmacnia okienko datownika.  

tissot_Glam_sport1Puls życia 

Odpowiednie tempo działania Tissot Glam Sport zapewnia wysokiej jakości szwajcarski mechanizm. Wskazówki godzinowa i minutowa wskazują czas, wspomagane przez płynnie okrążający tarczę smukły sekundnik. Podobnie jak w wyglądzie i zachowaniu współczesnej kobiety sukcesu wyczuwalny jest dynamizm, tak w Tissot Glam Sport można z łatwością odszukać kunszt i doświadczenie szwajcarskich mistrzów nabywane już od ponad 150 lat. Nowy czasomierz Tissot to doskonały dodatek dla współczesnych kobiet prowadzących aktywny tryb życia.  

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy
  • Wodoszczelność 30 metrów/ 3 ATM
  • Odporne na zarysowania szkło szafirowe
  • Koperta ze stali szlachetnej 316L