DS Podium Chrono Automatic – BMW Sauber F1 Team Limited Edition

Certina - BMW Limited

Cena: 5190 zł

Już od pięciu lat na torach wyścigów Formuły 1 trwa pełna sukcesów współpraca Certiny z BMW Sauber F1 Team. Tajemnicą tej współpracy jest idealne połączenie filozofii obu marek, które opierają się o wiele podobnych wartości, takich jak dynamizm, nacisk na najwyższą jakość oraz fachowa wiedza. Certina pragnie uczcić owocną współpracę prezentując światu nowy model zegarka nazwany DS Podium BMW Sauber F1 Team Limited Edition. Chronograf zaprojektowany został w kolorach firmowych zespołu BMW Sauber F1 Team. Certina wyprodukowała tylko 4000 sztuk ekskluzywnej limitowanej edycji. Każdy egzemplarz posiada indywidualny numer, oraz wyposażony jest w zaawansowany technicznie automatyczny mechanizm Valjoux ozdobiony specjalnym grawerunkiem. Ten wyrafinowany czasomierz niewątpliwie przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom sportów motorowych, którzy chcieliby zaprezentować światu swoją pasję w elegancki sposób.

 DS Podium Chrono Automatic – BMW Sauber F1 Team Limited Edition zapakowany jest w pamiątkowe pudełko i wyposażony w certyfikat autentyczności. Do opakowania dołączony jest także zapasowy pasek z czarnej skóry o fakturze przypominającej skórę krokodyla.

 

Certina - BMW Limited3Nowy zegarek Certina DS Podium BMW Sauber F1 Team Limited Edition wykonany jest z satynowanej stali szlachetnej. Koperta jest większa, niż w przypadku poprzedniego modelu DS Podium Valjoux. Minimalistyczny design koperty uwypukla skalę tachometru na jasnym, polerowanym pierścieniu, okalającym tarczę zegarka. Całość sprawia wrażenie ponadczasowej elegancji i dynamizmu. Uniesiona krawędź w firmowym niebieskim odcieniu otacza białą tarczę, na której umieszczono indeksy, zaznaczone luminescencyjną substancją Superluminova. Wskazania na 12 godzinnym i 30 minutowym liczniku są bardzo czytelne dzięki zastosowaniu czerwonych wskazówek na czarnym podłożu o strukturze włókna węglowego. Subtarcza umieszczona na godzinie dziewiątej posiada niebieską wskazówkę na białej tarczy o delikatnej fakturze. Nowy DS Podium posiada zakręconą koronkę oraz dwa czarne przyciski umieszczone po przeciwnych stronach koperty. Czasomierz wyposażony jest w zaawansowany technologicznie mechanizm ETA 7750 Valjoux, który można podziwiać przez przeźroczysty dekiel. Szczególne wrażenie robi grawerowany wahnik z napisem “Certina Official Partner of BMW Sauber F1 Team”. Zegarek wyprodukowano w limitowanej edycji liczącej 4000 egzemplarzy, z których każdy oznaczony jest na tarczy napisem “Limited Edition”. Unikalny, indywidualny numer jest czytelnie wygrawerowany z tyłu koperty. Model wyposażony został w pasek z czarnej skóry, którego wykończenie nawiązuje do faktury i wyglądu włókna węglowego, aby nadać zegarkowi jeszcze bardziej sportowy charakter.  

 

Certina - BMW Limited2Sezon 2008 zapisze się w historii osiągnięć BMW Sauber F1 Team – w tym roku team osiągnął pierwsze podwójne zwycięstwo, po raz pierwszy startował z pole position, jedenaście razy zajął miejsce na podium, oraz uzyskał trzecie miejsce w Klasyfikacji Konstruktorów. Certina jest Oficjalnym Partnerem Teamu i chciałaby przyczynić się do świętowania sukcesów oraz wyrazić swoją dumę z jego znakomitych wyników. Dlatego firma wprowadza na rynek nowy chronograf zaprojektowany w firmowych kolorach BMW Sauber F1 Team.  

Mechanizm/funkcje: Szwajcarski mechanizm automatyczny ETA Valjoux 7750 z chronografem. Godziny, minuty, mały sekundnik i data. Chronograf z licznikami 12 godzinnym i 30 minutowym oraz centralnym sekundnikiem. Koperta: średnica 42 mm / stal szlachetna 316L / tachometr. Wodoszczelność: 100 metrów. Szkło: szafirowe szkło z powłoką anty-refleksyjną. Koronka: Zabezpieczenie koronki. Pasek: Czarny skórzany pasek o fakturze włókna węglowego z podwójnym zapięciem. Dodatkowy drugi pasek wykończony z czarnej skóry krokodyla. Cechy szczególne: DS (System Podwójnego Zabezpieczenia). Mineralny, przezroczysty dekiel z wygrawerowanym napisem na wahniku “Certina Official Partner of BMW Sauber F1 Team”. Indywidualny numer wygrawerowany na deklu. Limitowane edycja 4000 szt. W komplecie specjalne opakowanie z certyfikatem autentyczności i drugim skórzanym paskiem.

 

 

 

Comments are closed.