Gwiazdy marki Tissot

Wszechstronnie utalentowana Danica Patrick

danica_1Podczas gdy w pierwszy weekend czerwca Danica świętowała swoje drugie miejsce w zawodach z serii IndyCar na torze Teras Motor Speedway w Fort Worth, widzowie szwajcarskiego kanału telewizyjnego TSR mogli podziwiać ją na planie popularnego serialu CSI:NY. Odcinek nakręcono w Stanach Zjednoczonych. Danica „gra” w nim rolę kierowcy wyścigowego – to się nazywa doskonały casting!

Pomimo wyjątkowo napiętego terminarza Danica znajduje czas na ćwierkanie na tweeterze. Ze 143561 fanami śledzącymi jej bloga na bieżąco jest pod tym względem liderem wśród bloggerów związanych z NASCAR. Tissot zawsze jest dumny, gdy pojawi się na spersonalizowanym ekranie jej profilu, szczególnie gdy pokazuje fanom, jak ślicznie wygląda w swoim Tissot Classic Prince Diamonds.

 

 

Deepika Padukone na czerwonym dywanie w Cannes

deepikaAktorka Deepika Padukone świętowała osobistą premierę, gdy w maju 2010 roku, po raz pierwszy, zaproszono ją na festiwal filmowy w Cannes. W świecie najstarszego i najbardziej prestiżowego ze światowych festiwali filmowych natychmiast poczuła się jak w domu, jej Tissot Classic Prince Diamonds znakomicie odnalazł się w roli drugoplanowej. Pięknie pasował do tradycyjnego sari, które Depika ubrała, by wyrazić dumę ze swoich korzeni.

 

classic_prince_diamonds

Comments are closed.