Jak obsługiwać i konserwować zegarek Tissot?

 

Zegarek Tissot – obsługa i konserwacja

Bardzo często nasi klienci pytają o to, jak prawidłowo obsługiwać i konserwować zegarek Tissot, dlatego postanowiliśmy udzielić odpowiedzi na to pytanie. Mamy nadzieję, że dla wszystkich użytkowników Tissota będzie to cenna wskazówka.

Regularnie czyść zegarek (z wyjątkiem skórzanego paska). Używaj do tego celu miękkiej szmatki i letniej wody z mydłem.

Po kąpieli w słonej wodzie opłucz zegarek pod bieżącą wodą i pozostaw do całkowitego wyschnięcia.

Nie zostawiaj zegarka w miejscach narażonych na duże zmiany temperatury, wilgotności, działanie silnych pól magnetycznych, lub nasłonecznionych.

 

Oddawaj zegarek do przeglądu raz na 3-4 lata do autoryzowanego sprzedawcy lub agenta TISSOT, by zapewnić sobie najlepszą obsługę serwisową oraz ważność gwarancji.

Bateria po wyczerpaniu powinna zostać bezzwłocznie wymieniona przez autoryzowanego sprzedawcy lub agenta TISSOT.

Zegarki kwarcowe Tissot wyróżniają się imponującą dokładnością. Technologia kwarcowa sprawia, że zegarek może działać bez przerwy przez ponad 2 lata. Jeśli jednak nie planujesz nosić zegarka przez wiele tygodni, a nawet miesięcy, schowaj go po uprzednim wyciągnięciu koronki do położenia III. Postępując w ten sposób przerwiesz zasilanie elektryczne silnika i wydłużysz żywotność baterii.

Po upływie okresu przydatności do użytku oddaj zegarek do autoryzowanego lokalnego punktu zbiórki odpadów. W ten sposób dbasz o ochronę środowiska naturalnego i ludzkiego zdrowia.

Zegarek Tissot, T035.617.11.051.00, COUTURIER
Zegarek Tissot, T035.617.11.051.00, COUTURIER

 

Źródło: Zegarki Tissot Sklep 

Comments are closed.