Spektakularny dorobek w świecie sportów motorowych

 

tissot_sportMotoGP to najważniejsze motocyklowe mistrzostwa na świecie. Sezon składa się z 18 Grand Prix w 14 krajach. W wyścigach biorą udział wszyscy najwięksi konstruktorzy motocykli. W 2008 roku Mistrzostwa MotoGP przyciągnęły na tory dwa i pół miliona widzów oraz miliony ludzi, co weekend oglądających transmisję na żywo w ponad 180 krajach na świecie.

Dla Tissot rok 2009, to dziewiąty sezon w roli Oficjalnego Chronometrażysty MotoGP. Równolegle z szybkim rozwojem techniki, szybsze stają się także motocykle, a wymagania technologiczne wobec Oficjalnego Chronometrażysty są większe niż kiedykolwiek wcześniej. Innowacyjne podejście do kwestii pomiaru czasu i zegarmistrzostwa reprezentowane przez Tissot, czynią go idealnym partnerem dla MotoGP, zdolnym zapewnić najbardziej dokładne pomiary i rezultaty dla sportów motorowych z najwyższej półki. Nowa specjalna kolekcja doskonale demonstruje możliwości Tissot. 

Nowa klasa MotoGP nadaje nowe znaczenie częściom sekundy

tissot_sport1Nowa klasa Mistrzostw Świata MotoGP – Moto2, zastąpi w tym sezonie klasę 250cm3, jeszcze bardziej podnosząc poziom adrenaliny we krwi motocyklistów i ich fanów. Już sam widok i dźwięk 40 motorów o identycznych silnikach i oponach podczas rozgrzewki jest wyjątkowym doświadczeniem, a start 30 motocyklistów w odstępie zaledwie jednej sekundy będzie naprawdę spektakularny. Dla Tissot, już dziesiąty sezon pełniącego rolę Oficjalnego Chronometrażysty Mistrzostw Świata MotoGP będzie to kolejna okazja, by pokazać światu, że to jego precyzyjne pomiary dyktują puls serii prestiżowych wyścigów.

tissot_sportW sezonie 2010 marka Tissot będzie jeszcze bardziej widoczna na torach. Przedstawiciele mediów relacjonujących wyścigi będą mogli typować czas zdobywcy pole position, podczas specjalnego konkursu rozgrywanego z okazji inauguracji dwóch nowych torów. Dziennikarz, którego wskazanie z dokładnością do tysięcznych części sekundy będzie najbliższe prawdy zostanie nagrodzony zegarkiem Tissot podczas konferencji odbywającej się po kwalifikacjach. Zegarek wręczy mu sam zwycięzca kwalifikacji. On także dostanie nagrodę – Tissot Pole Position Award, którą w tym roku jest dynamiczny model Tissot Touch Expert MotoGP. Prawdziwym magnesem dla fanów w tym sezonie ma być ciężarówka Tissot, w której kibice będą mogli doświadczyć technologii Tissot Touch za pośrednictwem narzędzia Tissot Augmentem Realisty oraz nabyć pamiątkę w postaci oficjalnego zegarka MotoGP.

 

Comments are closed.