Michael Owen

Tissot PRC 100 Michael Owen Limited Edition 2009

Tissot pragnie uczcić jedenasty rok udanej współpracy z gwiazdą angielskiego futbolu Michael’em Owen’em specjalnym zegarkiem z limitowanej edycji 2009. Tissot PRC 100 Michael Owen Limited Edition 2009 to dynamizm i elegancja zjednoczone w stylowym chronografie. W dystyngowaną kombinację kolorów czarnego i srebrnego wpleciono także kolory jego reprezentacyjnej koszulki z numerem “10”. Takie połączenie z pewnością przyniesie szczęście 4999 użytkownikom nowej limitowanej edycji.

Michael_Owen

Komentując swoją długą współpracę z Tissot Michael podkreślił: “Jestem dumny, że rozpoczynam jedenasty rok jako Ambasador Marki Tissot. Tissot to oddana drużyna, której nie traktuję dziś tylko jako jednego ze sponsorów. Powiem więcej, to bliska mi grupa wyjątkowych profesjonalistów, których mogę z przyjemnością nazywać moimi przyjaciółmi.”

“Zawsze byłem pod wrażeniem tego jak zagrany zespół zbudował Tissot i tego, co ten zespół sobą reprezentuje. To innowacyjni pionierzy zawsze szukający najlepszych z możliwych rozwiązań. To postawa istotna także dla mnie. Postawa, którą zawsze popieram całym sercem”.

Tissot 2010 PRC 200 Michael Owen Limited Edition

Skuteczny pomiar czasu

Zegarek Tissot 2010 PRC 200 Michael Owen Limited Edition powstał, by sprostać najwyższym wymaganiom względem wydajności i stylu. Limitowana do 4999 egzemplarzy edycja łączy precyzję z subtelną elegancją. To układ idealnie pasujący do stylu popularnego ambasadora Tissot. Detale design także okazały się celnym strzałem. Przezroczysty dekiel zdobi numer 7 z koszulki Michaela w Manchester United, futbolówka oraz jego podpis.

Michael_Owen1

Comments are closed.