Tissot Couturier

Tissot Couturier 

Unikalny styl stworzony z wyrafinowanych linii i materiałów 

Tissot_couturierPodobnie jak u największych światowych kreatorów mody, polegających na perfekcyjnym łączeniu kroju i tkanin, w kolekcji Tissot Couturier odnajdziemy harmonijne zestawienia idealnie dopasowanych wytwornych linii i materiałów. Nowa kolekcja to 21 zegarków wyrażających to, co najlepsze w nowoczesnej elegancji. To czasomierze „szyte na miarę” współczesnego, zróżnicowanego stylu. W jednej rodzinie modeli spotkamy zarówno wyraziste chronografy, jak i ponadczasowe klasyczne wzory. Wszystkie zegarki mają jednak jedną wspólną cechę – bezkompromisowe przywiązanie do szczegółów.  

Styl dla indywidualistów

Zegarki z Kolekcji Tissot Couturier wyrażają swój perfekcyjnie skrojony charakter poprzez pięć różnych, skrupulatnie dobranych mechanizmów. W rodzinie Tissot Couturier są dwa automatyczne chronografy. W sercu pierwszego z nich pracuje prestiżowy mechanizm 7750 Valjoux, a w drugim opracowany ostatnio ETA C01.211. W obydwu czasomierzach można z łatwością odszukać legendarną dokładność szwajcarskich mistrzów. Niewielkie, ale wyraźnie oznaczone okrągłe liczniki chronografu współgrają z białym, okrągłym okienkiem datownika. Tissot Couturier Gent Auto przyciąga wzrok idealnymi proporcjami i symetrią, podkreślonymi dwuczęściowym okienkiem datownika, w kształcie łuku rozpiętego między godzinami 12 a 6. Tissot Couturier Gent Quartz to klasyczny, zniewalający prostotą zegarek z trzema centralnie umieszczonymi wskazówkami. Jego przeciwwagę w kolekcji stanowi Tissot Chrono Quartz z dużymi subtarczami i prostokątnym okienkiem datownika.  

Tissot_couturier1Czas na finezję

W kolekcji Tissot Couturier odnajdziemy wszystkie odmiany ponadczasowej elegancji. Jest model w różowej interpretacji uzyskanej przy pomocy technologii PVD. Jest także sportowa wersja automatycznego zegarka wzbogacona pomarańczowymi detalami. Szeroki wybór pomiędzy metalową bransoletą lub jednym ze skórzanych pasków w różnych kolorach i o różnych fakturach dodatkowo wzbogaca kolekcję. Wszystkie paski są płynnie połączone z kopertami zegarków tworząc harmonijną całość. Przywiązanie do szczegółów jest zakodowane w DNA rodziny czasomierzy Tissot Couturier. Cenne drobiazgi, które odnajdziemy we wzornictwie zegarków nowej kolekcji Tissot to na przykład falisty wzór na uszach koperty czy trójwymiarowe indeksy na tarczy. We wszystkich swoich odsłonach zegarki Tissot Couturier dzielnie zniosą próbę czasu i zagwarantują przetrwanie każdego tymczasowego trendu.  

 

Cechy zegarków

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy lub automatyczny (z chronografem)
  • Wodoszczelność 100m / 10 ATM
  • Odporne na zarysowania szkło szafirowe
  • Koperta ze stali szlachetnej 316L, z obrotowym pierścieniem 

Comments are closed.