Tissot Flamingo Diamonds T003.209.67.112.00

Wyjątkowy zegarek dla wyjątkowej osoby

Tissot świętuje Dzień Matki 2010 zegarkiem Tissot Flamingo Diamonds

tissot_flamingoMamy to osoby naprawdę wyjątkowe, zasługują na uwagę nie tylko w Dzień Matki, ale przez okrągły rok. Tissot ma do zaoferowania prezent, który jest dużo trwalszy niż czekoladki lub kwiaty – zegarek Flamingo Diamonds. Ten ponadczasowy zegarek celebruje kobiecość garścią błyszczących brylantów i niepodważalnym eleganckim stylem. Obdarowywane będą mogły cieszyć się zegarkiem i gestem, który za nim się kryje, przez wiele kolejnych lat.

Miłość na całe życie

Na całym świecie brylanty są symbolem szczęścia i wiecznej miłości. Tissot podziela to przekonanie. Kopertę Flamingo Diamonds zdobi osiem brylantów, a kolejne dwadzieścia drogocennych kamieni układa się w intrygujący wzór na tarczy. Uczucia względem matki zniosą każdą próbę czasu, podobnie jest ze szwajcarskim mechanizmem marki ETA i wypukłym, szafirowym szkłem zegarka. Już na pierwszy rzut okiem widać dużą wartość czasomierza. Prezent nie powinien mieć na sobie metki z ceną, ale matki lubią wiedzieć, że przekazały swoim pociechom wyrafinowany gust i dobre wyczucie.

Czysta kobiecość

Macierzyństwo to ostateczny wyraz kobiecości, a wyjątkowy Tissot na Dzień Matki spełni wszystkie specjalne oczekiwania. Na tarczy, na tle połyskującej masy perłowej znajdują się dwie cyfry inspirowane motywami botanicznymi, oznaczają godziny 9 i 3. Smukły, czarny pasek pokrywa specjalna liniowa tekstura podkreślająca jego zgrabną sylwetkę, nawiązującą do ptaka ukrytego w nazwie. Okrągła koperta z polerowanej stali szlachetnej przenika się z paskiem współtworząc nowoczesny, biżuteryjny wizerunek czasomierza. Nadszedł czas, by powiedzieć „Dziękuję” mamom na całym świecie…

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA
  • Wypukłe, odporne na zadrapania szkło szafirowe
  • Koperta ze stali szlachetnej 316
  • 28 brylantów Wesselton
  • Tarcza z masy perłowej
  • Wodoszczelność do 30 metrów (30 barów / 100 stóp)
  • Pasek syntetyczny z tradycyjną sprzączką

Comments are closed.