Tissot Lady Chrono Rose Gold

Tissot Lady Chrono Rose Gold

Najwyraźniej nic nie trwa wiecznie. Tylko czerń i biel.

tissot_lady_roseTissot łączy elegancję i blask z czarno-białym design w czterech nowych chronografach dla dynamicznych kobiet. Wykonane z 18-karatowego różowego złota koperty zegarków Tissot Lady Chrono uzupełniono kontrastującymi z nimi stylowo materiałami tarcz i pasków w kolorach czerni i bieli. Dwa z czterech modeli wyniesiono jeszcze wyżej w skali szyku i prezencji, dzięki pierścieniowi migoczących brylantów wokół lunety. W nowej kolekcji sportowa elegancja łączy się z precyzją, tworząc wyjątkowy i godny zapamiętania wizerunek narzędzia do pomiaru czasu.

Nieskazitelność z odrobiną figlarności

Tissot Lady Chrono niezawodnie wskazuje czas napędzany szwajcarskim mechanizmem z chronografem. Jego design to udana kombinacja nieskazitelności formy ze szczyptą figlarności. Klasycznie umiejscowione okrągłe liczniki chronografu formują trójkąt wskazujący wierzchołkiem godzinę 6. Bliższe spojrzenie na tarczę pozwoli odkryć różnicę pomiędzy poszczególnymi odsłonami modelu. Zależnie od wersji, obramowanie lub środki subtarcz stopera zostały pokryte różowym złotem. Złote elementy idealnie komponują się z łatwymi do odczytania, nakładanymi cyframi arabskimi. Różowe złoto pojawia się także wokół okienka datownika na godzinie 4 i na wskazówkach czasomierza. Spoglądanie na ten zegarek, by sprawdzić godzinę to prawdziwa przyjemność.

Prawdziwe kolory wzornictwa

Jedna z wersji Tissot Lady Chrono z brylantami ma czarną tarczę. Drugą wyposażono w połyskującą tarczę z białej masy perłowej. Podobnie jak siostrzane zegarki bez kamieni szlachetnych, czasomierze mają paski ze skóry imitującej fakturą skórę krokodyla, w kolorze odpowiadającym tarczy. We wszystkich wersjach nowy chronograf Tissot idealnie dopasuje się do wielu kreacji z garderoby współczesnej kobiety, od klasycznie skrojonej biznesowej garsonki do wyszukanej, unikalnej koktajlowej sukienki.

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy z chronografem
  • Wodoszczelność 30 metrów / 3 ATM
  • Odporne na zarysowania szafirowe szkło
  • Koperta z 18-karatowego różowego złota

Comments are closed.