Tissot My-T Tonneau

Tissot My-T Tonneau

Elegancja w ruchu

T-Tonneau1Nowe zegarki Tissot My-T Tonneau to kolejny dowód na potwierdzenie uniwersalnej prawdy, że czas nigdy nie stoi w miejscu. Elegancka koperta “tonneau” pozostaje w ciągłym ruchu dzięki dwóm elementom w kształcie litery T, płynnie, ale bezpiecznie łączącym ją z bransoletą. Wizerunek ruchomego zegarka to kwintesencja charakterystycznej dla marki kreatywności. Wszystkie trzy warianty Tissot My-T Tonneau umożliwiają ich użytkowniczce wyrażenie swojej niezależności. Zegarek subtelnie porusza się na nadgarstku w jej własnym rytmie. 

Kształtując wyjątkowość

Gładkie i płynne łuki stalowej koperty w kształcie “tonneau” otaczają tarczę w lśniącej czerni lub w kolorze srebra. Ponadczasowe, szykowne rzymskie cyfry przyciągają wzrok do godziny 12 i 6, potencjalnie ważnych punktów w napiętym grafiku użytkowniczki zegarka. Koperta delikatnie kołysze się objęta przez dwa ruchome elementy łączące ją z bransoletą składającą się z ogniw, które odzwierciedlają jej beczułkowaty kształt.

T-Tonneau3Błysk w oku 

Brylanty jednego z nowych Tissot My-T Tonneau dodadzą jego właścicielkom dodatkowego blasku. Szlachetne kamienie okalają tarczę i zdobią ogniwa w kształcie litery T sprawiając, że nawet najmniejszy ruch nadgarstkiem powoduje unikalną grę świateł. Wszystkie interpretacje Tissot My-T Tonneau zrodziły się z tworzenia poezji z prostych form geometrycznych, a powstały dla pewnych siebie kobiet, które kochają inspirować nutą nieprzewidywalności.

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy 
  • Wodoszczelność 30m / 10 ATM 
  • Odporne na zarysowania szkło szafirowe
  • Koperta i bransoleta ze stali szlachetnej 316L  

Comments are closed.