Tissot PRC 200 Lady

Heban i kość słoniowa dyktują tempo na nadgarstku współczesnej kobiety

prc_200_lady
T014.427.16.111.00

Podobnie, jak klawiatura z hebanu i kości słoniowej nadaje blask najlepszym pianinom, tak w Tissot PRC 200 Lady biało-czarna paleta barw sygnalizuje piękno i doskonałość. Nowe chronografy charakteryzuje harmonia elegancji materiałów, ponadprzeciętnej precyzji oraz wysokiej wodoszczelności. Duet zegarków z nowej kolekcji Tissot to potwierdzenie bezkompromisowego stylu i pewności siebie dla kobiet z opanowaniem żonglujących swoim czasem. 

Klasyczne tony 

Chronografy Tissot PRC 200 Lady mają okrągłe koperty z satynowanej stali szlachetnej. Jeden model ma czarną, a drugi białą tarczę z subtelnie połyskującej masy perłowej, podkreślającej ich złożoną kobiecość. Delikatne tarcze chroni odporne na zadrapania szkło szafirowe stanowiące gwarancję oferowanej przez zegarek siły i niezawodności. Tarcze uzupełniają odpowiednio dobrane skórzane paski z efektownym wzorem skóry jaszczurki.

prc_200_lady1
T014.427.16.121.00

 Mierząc czas stylu życia 

Wielokrotnie udowodnioną funkcjonalność chronografu zapewni wysokiej jakości szwajcarski mechanizm, umożliwiający zegarkom Tissot PRC 200 Lady wytrzymać rytm stylu życia współczesnej kobiety. Liczniki chronografu znajdują się po lewej stronie tarczy idealnie balansując koronkę i przyciski umieszczone po przeciwnej stronie. Okienko czasownika jest na godzinie trzeciej. Na tarczę naniesiono także wyraźne oznaczenie modelu. Każdą godzinę oznaczają symetryczne indeksy, otoczone, nadającymi czasomierzowi dynamizmu cyframi od 0 do 60, z zaznaczonymi pięciominutowymi interwałami. Tissot PRC 200 Lady ma zakręcany dekiel i koronkę, konieczne by zachować 200 metrową wodoszczelność zegarka. Użytkowniczki tego modelu z pewnością poradzą sobie w każdej sytuacji, nawet rzucone na głęboką wodę.  

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm ETA C01 
  • Wodoszczelność 200 metrów / 20 ATM 
  • Odporne na zarysowania szkło szafirowe 
  • Koperta ze stali szlachetnej 316L