Tissot Quadrato Chrono Valjoux T005.514.16.061.00

Tissot Quadrato Chrono Valjoux

Nowy dowód na to, że fajnie być kwadratowym

quadrato_autoTissot dostarcza przekonywującego dowodu na ponadczasowość stylu zegarków w kwadratowej kopercie w postaci Tissot Quadrato Chrono Valjoux. Koperta w geometrycznym kształcie stanowi obramowanie dla mistrza w dziedzinie precyzji, szwajcarskiego mechanizmu Valjuox z chronografem. Nowym modelem w legendarnej kolekcji Tissot Quadrato, Tissot dopisuje nowy rozdział w historii kwadratowych zegarków, trwającej już od lat 20-tych poprzedniego stulecia.

Tradycja kształtowana innowacją

Najnowszy Tissot Quadrato Chrono Valjoux łączy tradycję i innowację. Jego geometryczny kształt przywołuje wspomnienia o popularnych kiedyś modelach Tissot Hermetic, czasomierzach podróżnych i przypinanych z kwadratową tarczą z lat 20-tych XX wieku oraz o pierwszym automatycznym, kwadratowym zegarku na rękę zaprezentowanym we wczesnych latach 40-tych. Współczesne modele z kolekcji Tissot Quadrato dumnie kontynuują wspaniałe tradycje zegarmistrzowskie z przed lat. Skomplikowany mechanizm i ich dopracowany wygląd to hołd dla wzornictwa zakorzenionego głęboko w mistrzowskim szwajcarskim rzemiośle. Zegarki usatysfakcjonują zarówno kobiety i mężczyzn, dla których zamiłowanie do tradycji i przeszłości jest istotnym składnikiem w wyznaczaniu nowych trendów.

quadrato_auto1Design najwyższej klasy

Kombinacja materiałów i dynamiczne detale nadają Tissot Quadrato Chrono Valjoux sportowy charakter gotowy na tempo życia wielkiej metropolii. Cechy design podkreślają silne linie i kontrasty kolorów. Uwagę przykuwają jasnoczerwone wskazówki sekundnika i liczników chronografu, wnoszące dynamizm w geometryczną harmonię kwadratowej tarczy i koperty. Trójwymiarowe wskazówki minutowa i godzinowa mają kolor srebrny. Wykwintny promienisty wzór na traczy kontrastuje z mocnymi indeksami. Czarna tarcza idealnie współgra z czarnym skórzanym paskiem lub stalową bransoletą. Funkcjonalność jest cechą nadrzędną, to ona nadaje rytm wzornictwa nowego modelu. Symetryczny kwartet liczników, dwa okrągłe i dwa kwadratowe, wspólnie z okienkiem datownika i logo Tissot tworzą na nadgarstku imponującą miniaturkę kokpitu.  

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm ETA Valjoux 7750 z chronografem
  • Wodoszczelność 100 metrów / 10 ATM
  • Odporne na zarysowania szkło szafirowe
  • Koperta ze stali szlachetnej 316L
  • Bransoleta ze stali szlachetnej lub pasek skórzany

Comments are closed.