Tissot Sailing-Touch Lady T056.420.17.016.00

NOWOŚĆ TISSOTA – Tissot Sailing-Touch Lady

Styl rządzi falami

tissot_sailing_ladyNowy Tissot Sailing-Touch Lady zniesie najwyższe wymagania każdych regat. Ten inteligentny zegarek jest adresowany do kobiet, które pasjonują się żeglarstwem i kochają stylowe przedmioty. Czasomierz z szerokim spektrum aktywowanych dotykiem funkcji, takich jak prognoza pogody, kalkulator pływów czy licznik regatowy, stanie się popularnym członkiem każdej sprawnej załogi. Wzornictwo inspirowane światem żeglarstwa dzięki świeżej kolorystyce doskonale sprawdzi się także w domu, na stałym lądzie, gdzie zachwyci morzem stylowych detali wprawnie nawigujących pomiędzy współczesną modą i wymaganiami kobiet.  

W kontakcie z morskim know-how

Delikatne muśnięcie unikalnego dotykowego szkła przeniesie użytkowniczkę zegarka do świata wyjątkowej funkcjonalności. Znajdzie tam ona praktyczne narzędzie pozwalające prognozować pogodę na podstawie zapisów zmian ciśnienia z ostatnich sześciu godzin na specjalnym wykresie lub przewidywań prezentowanych przy pomocy wskazówek. Kalkulator pływów, funkcja bardzo istotna dla żeglarstwa morskiego, pokaże czas przypływu i odpływu. Tissot Sailing-Touch Lady jest przygotowany także na udział w regatach. Timer regatowy odlicza kluczowe 10 minut przed startem korzystając z sygnałów dźwiękowych i wyświetlacza cyfrowego. Morskie know-how dopełniają funkcje pozwalające na pomiar prędkości względem dystansu, kompas, dwa alarmy, dwie strefy czasowe, wieczny kalendarz oraz podświetlenie tarczy.

tissot_sailing_lady_1Fale mają udział w tworzeniu stylu

Wygląd Tissot Sailing-Touch Lady odzwierciedla połyskującą powierzchnię oceanu. Błękitne detale i 18 błyszczących brylantów kreślących kształt tarczy wspólnie naśladują efekt promieni słońca padających na morską wodę. Elementy takie jak linie jachtu wpisane w kształt koperty czy przyciski w formie polerów na portowym nabrzeżu nie pozwolą zapomnieć o radości związanej z żeglowaniem. Polerowana koperta ze stali szlachetnej i niebieski pierścień lunety także sprawiają, że wspomnienie o otwartych wodach powraca. Tarcza, wskazówki i pasek zegarka są w kolorze białym, jak lód, jednak wydaje się, że dzięki wyrafinowanej technologii Tissot touch niebezpieczeństwo spotkania góry lodowej na swoim kursie jest minimalne.

 

 

DOSTĘPNY (WYSYŁKA 24h) W SKLEPIE MAXTIME:

http://www.maxtime.pl/index.php?kat=1&s=1&id=3245

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy
  • Odporne na zarysowania, dotykowe szkło szafirowe z powłoką anty-refleksyjną
  • Koperta ze stali szlachetnej 316L
  • Biała, lakierowana tarcza
  • Wodoszczelność do 100 m (10 barów / 330 stóp)
  • Pasek z białego silikonu
  • 18 + 1 brylantów Top Wesselton VS/SI
  • Funkcje: prognoza pogody (ciśnienie względne), licznik regatowy, prędkościomierz (chronograf z tachymetrem), kompas, 2 alarmy, kalkulator pływów, 2 strefy czasowe, wieczny kalendarz, podświetlenie tarczy

Comments are closed.