Tissot T-Touch Expert Pilot

Tissot T-Touch Expert Pilot

Spotkanie technologii szkiełka dotykowego i wzornictwa wysokich lotów

tissot_t_touch
T013.420.46.207.00

W zegarku Tissot T-Touch Expert Pilot funkcjonalność technologii szkiełka dotykowego osiąga niespotykane dotąd pułapy. Wysoce wyszukane jest także wzornictwo czasomierza. Inspiracje lotnictwem są bardzo wyraźne w przypominającej kokpit tarczy zegarka i lunecie naśladującej pokładowy kompas. Naciśnięcie koronki i muśnięcie palcem odpornego na zadrapania szkła umożliwia dostęp do jednej z 11 niezależnych funkcji. Wysokościomierz, funkcja pomiaru zmiany wysokości, barometr czy timer to tylko niektóre z nich. Ten czasomierz to idealny „drugi pilot” dla aktywnych użytkowników, zarówno w powietrzu jak i na ziemi.

tissot_013_420_44_057_00
T013.420.44.057.00

Dynamiczny design detali Tissot T-Touch Expert Pilot oferuje nową jakość wytwornego stylu. Na jego tle wyraźnie widać łatwo dostępną funkcjonalność zegarka. Dużą, tytanową kopertę wieńczy luneta o sportowym charakterze z pełnymi oznaczeniami profesjonalnego kompasu. Tło tarczy z włókien węglowych przywodzi na myśl wnętrze samolotowego kokpitu. Dla tych, którzy poszukują bardziej klasycznej elegancji Tissot przygotował lśniącą tarczę w kolorze czarnym. Zaś dla miłośników historii lotnictwa zegarek wyposażono w pasek z brązowej skóry, który będzie idealnie pasował do klasycznej kurtki pilota. Alternatywę dla paska stanowi tytanowa bransoleta, która nada czasomierzowi bardziej współczesny wygląd w klimacie high-tech.

Precyzyjna technologia za dotknięciem palca

Tissot T-Touch Expert Pilot dzięki swoim jedenastu niezależnym funkcjom otwiera nowe horyzonty funkcjonalności. Przyciśnięcie koronki i delikatny dotyk szkła wystarczy, by łatwo aktywować jedną z nich. Użytkownik zegarka może sprawdzić wysokość, na której aktualnie się znajduje dzięki wysokościomierzowi (w metrach lub stopach), a następnie dokonać bardziej skomplikowanych obliczeń przy pomocy funkcji pomiaru zmiany wysokości. Pogodę pomogą przewidzieć barometr i termometr w ºC i ºF. Pakiet użytecznych funkcji uzupełniają chronograf (klasyczny + funkcja międzyczasów), kompas, dwa alarmy, czas i data (mierzone w skali 12- lub 24-godzinnej), wieczny kalendarz, timer i praktyczne podświetlenie tarczy. Dotykowe szkło Tissot T-Touch Expert Pilot to prawdziwe okno na świat łatwo dostępnej, precyzyjnej, szwajcarskiej technologii.

Cechy zegarka 

  • Szwajcarski mechanizm kwarcowy
  • Wodoszczelność zegarka 100m /10ATM
  • Dotykowe, odporne na zadrapania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną
  • Dwa rodzaje tarcz do wyboru: czarna lub o strukturze włókien węglowych
  • Koperta z tytanu z obrotową lunetą
  • Bransoleta tytanowa lub brązowy pasek ze skóry naturalnej

Comments are closed.