Tissot Visodate 1957 Automatic

Tissot Visodate 1957 Automatic

Hołd dla historycznych innowacji

tissot_visodateDzisiejszy Tissot Visodate 1957 Automatic ma swoje korzenie w długiej historii innowacyjnych pomysłów. Inspiracją dla zegarka są modele prezentowane w latach 50-tych  XIX wieku, gdy Tissot świętował swoje stulecie. Wyjątkowym osiągnięciem wosiągdnątkowym osiągdni gdy Tissot świętował swoej  tamtych czasach i kamieniem milowym w dziejach zegarmistrzostwa było zintegrowanie datownika z mechanizmem automatycznym. Nowy zegarek Tissot prezentuje tę funkcję we współczesnym, przyciągającym wzrok stylu.

Gdy dynamizm spotyka nostalgię

Zaawansowane technologiczne szkło szafirowe o wypukłym kształcie ukrywa lekko zaokrągloną tarczę, ukazując, udowodnioną nie raz, ekspercką wiedzę Tissot w dziedzinie wcielania najnowszych technik i materiałów w tradycyjnym szwajcarskim zegarmistrzostwie. Koperta zegarka ma średnicę 40mm i przeszklony dekiel, który gwarantuje, że niezaprzeczalny dynamizm czasomierza będzie zawsze widoczny jak na dłoni. Zgodnie z tradycją, wskazania dnia i daty są bardzo czytelne, co dodaje nowoczesnemu zegarkowi klasycznego charakteru. Historyczne logo Tissot na tarczy oraz sprzączce dowodzi, że firma pamięta o korzeniach swoich innowacji. O zachowanie najwyższych standardów współczesnego zegarmistrzostwa odpowiada wyszukany mechanizm ETA 2836-2 (gent) z 42-godzinną rezerwą chodu.

tissot_visodate_1Współczesny wygląd

Cztery wariacje Tissot Visodate 1957 Automatic wychodzą naprzeciw współczesnym gustom i trendom, oferując najwyższe standardy wykończeń oraz popularne materiały. Dwa modele mają klasyczną kopertę ze srebrzystej stali szlachetnej, a dwa pozostałe zgodnie z najnowszą modą pokryto powłoką wykonaną w technologii PVD. Do wyboru są dwie tarcze, czarna i srebrna, elegancko współgrające z paskami z wykwintnej skóry z fakturą łusek krokodyla. Zegarki idealnie sprawdzają się na businessowym spotkaniu i w czasie wolnym.

Cechy zegarka

  • Szwajcarski mechanizm automatyczny
  • Wypukłe szkło szafirowe odporne na zarysowania
  • Koperta ze stali szlachetnej 316L z przezroczystym deklem
  • Wodoszczelność do 30m / 100 stóp / 3 barów
  • Pasek skórzany z zapięciem motylkowym
  • Wszystkie żółte wersje pokryte powłoką PVD

tissot_visodate_2

tissot_visodate_3tissot_visodate_4tissot_visodate_5

 

 

 

 

 

 

 

   T019.430.16.031.00       T019.430.16.051.00         T019.430.36.031.00         T019.430.36.051.00

Comments are closed.