Udział Tissota w sporcie

tissot_sport_1Celem Tissot jest oferowanie najnowocześniejszego design, technologii i materiałów w zegarkach wielu typów i na każdą okazję. Wielka popularność sportu na całym świecie oraz reakcje, jakie on wywołuje: emocje, pasja, energia i zaangażowanie fanów, czynią z niego idealną dla naszej marki platformę komunikacji i niesienia przesłania do największej możliwej publiki.
Sponsorskie programy, w które angażuje się Tissot bazują na dużym rozgłosie i publiczności do szaleństwa pasjonującej się swoją dyscypliną sportu.
Podstawowy program na rok 2009 zakłada udział Tissot w roli Oficjalnego Chronometrażysty i przygotowanie Oficjalnych Zegarków w 5 ważnych międzynarodowych dyscyplinach: MotoGP, NASCAR, hokeju na lodzie, kolarstwie i szermierce.
Także współpraca z ambasadorami marki będzie kontynuowana w 2009 roku. Kierowca IndyCar Danica Patrick, motocykliści MotoGP Nicky Hayden i Tom Lüthi, piłkarz Michael Owen będą dalej występować na najwyższym światowym poziomie w swoich dyscyplinach. Do ich grona dołączy kolejny utalentowany sportowiec, numer jeden draftu NHL 2008 Steven Stamkos z drużyny Tampa Bay Lightning – pierwszy w historii ambasador Tissot reprezentujący hokej na lodzie. Steven pojawia się w rodzinie Tissot w roku, w którym, w Szwajcarii odbędą się Mistrzostwa Świata w jego dyscyplinie.

Comments are closed.