Z nim czas płynie wolniej ( i przyjemniej )

To idealne rozwiązanie dla ludzi aktywnych, którzy dbają o wizerunek i o to, by utrzymać formę i kondycję fizyczną na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu nowemu modelowi można to kontrolować bez problemu i w odpowiedni sposób.

Model ten, dzięki temu, że posiada niemałą gamę różnego rodzaju funkcji, może bez problemu spełniać oczekiwania ( nawet te najbardziej wyrafinowane ) swojego właściciela.

Głównie dzięki technologii dotykowej, która jest niezwykle awangardowa, niekonwencjonalna i pionierska. Zegarek Racing – Touch Tony Parker 2014 staje się nadzwyczaj unikatowy i ponadczasowy dzięki swemu oryginalnemu sportowemu wyglądowi, dzięki któremu niezwykle dobrze sprawdza się w codziennym życiu. Jest stworzony dla ludzi, którzy lubią się wyróżniać, emanując energią, żywiołowością i pomysłowością.

Jest on stworzony dla prawdziwych mężczyzn, którzy mają jasno wyznaczone cele życiowe. Detale, takie jak : szkło dotykowe, datownik, chronograf – czyli specjalne urządzenie ( stoper ), które w odpowiedni sposób zapisuje przebieg badanych zjawisk fizycznych w funkcji czasu. To, że jest wodoszczelny, ( 20 ATM/200M ) bardzo ułatwia jego użytkowanie. O niedużej wadze – 111g – właściwie się go nie odczuwa podczas noszenia.

Pochodzący ze Szwajcarii, posiadający kwarcowy mechanizm ( który zresztą jest bardzo trwały ) o pięknym łagodnym okrągłym kształcie, który idealnie dopasowuje się do niemalże każdej sylwetki.

Inne, bardzo cenne parametry zegarka Racing – Touch Tony Parker 2014 to, że posiada on tarczę oznakowaną cyframi arabskimi, szafirowe szkło – materiał siedem razy twardszy od stali szlachetnej. Właściwie się nie zarysowuje, a to bardzo istotna zaleta. Pasek o optymalnej szerokości – 23. 00mm, koperta wysokości 46.26mm i szerokości 43. 00mm. Jest ona wykonana z jest z materiału, który nie wywołuje alergii – ze stali szlachetnej, nierdzewnej 3161L. Z materiału tego wykonuje się elementy, które są szczególnie narażone na trudne, nietypowe warunki środowiska. Nadaje się on bardzo dobrze do produkcji zegarków, ponieważ jest hipoalergiczny, odporny na wysoką temperaturę oraz korozję.

Warto go nabyć ze względu na jego funkcjonalność i niestereotypowość.

Zegarek Tissot, T091.420.46.061.00, T-TOUCH EXPERT SOLAR Tony Parker 2014 LIMITED EDITION
Zegarek Tissot, T091.420.46.061.00, T-TOUCH EXPERT SOLAR Tony Parker 2014 LIMITED EDITION