ZEGARKI TISSOT I ZEGARKI CERTINA – SZWAJCARSKA JAKOŚĆ ZAMKNIĘTA W METALOWEJ KOPERCIE

Certina

Szwajcarskie zegarki znane są z – przysłowiowej już – solidności. Za co klienci na całym świecie tak bardzo pokochali zegarki Tissot, zegarki Certina i inne, mniej słynne marki z tego alpejskiego kraju?

Jednym z najważniejszych atutów przemawiających za wyborem szwajcarskich zegarków jest stojąca za nimi tradycja, licząca często grubo ponad 100 lat. Marka zegarków Tissot założona została w połowie XIX wieku, jej młodsza konkurentka – marka zegarków Certina – ma zaledwie 30 lat mniej. To oznacza, że pierwsze zegarki tych marek wytwarzane były ręcznie, w warsztatach zegarmistrzowskich – w czasach, gdy o masowej produkcji tak subtelnych mechanizmów nikomu nawet się nie śniło.

Co więcej – szwajcarscy producenci bardzo dbają o to, by utrzymywać jakość produktów na niezmiennie wysokim poziomie. Zarówno zegarki Tissot, jak izegarki Certina wytwarzane są z materiałów najwyższej jakości, w niezwykle starannie nadzorowanym procesie produkcji i dystrybuowane przez certyfikowanych sprzedawców.

Od wielu lat zegarki Certina i Tissot stanowią wyraz dobrego smaku i zamiłowania do wysokiej jakości. Prestiż szwajcarskich marek na rynku ogólnoświatowym jest niepodważalny.

Źródło: zegarki certina, zegarki tissot